Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
ÅHUS HANDBOLL
- mer än bara handboll -
Kansli
Kansliets öppettider: 
måndagar 18.00-19.30
tisdagar 16.30-18.00.

Stanley Cederberg kansli@ahushandboll.com (säkrast!)

0768-999160


Bengt-Inge Tuvesson

mobil: 0708-289 294

Privat mobil "Tuve": 0705-579976

Fakturaadress
kassor@ahushandboll.com alt. 

Åhus Handboll c/o NF Konsult AB, 

Ströbergsgatan 6, 

296 31 Åhus

Kontakt
Styrelse

Ordförande

Staffan Banke - staffan.banke@ahushandboll.com

Övergripande frågor, extern kommunikation. 


Kassör/controller

Helene Dahl - helene.dahl@ahushandboll.comkassor@ahushandboll.com

Fakturafrågor, medlemsavgifter, ekonomi.


Sara Eklund - sara.eklund@ahushandboll.com

BUT, barn- och ungdomsteam


Martin Ekelund - martin.ekelund@ahushandboll.com

Driftfrågor gällande Sånnahallen.


Fredrik Sundell - fredrik.sundell@ahushandboll.com

Andreas Lanner - andreas.lanner@ahushandboll.com

Jens Persson - jens.persson@ahushandboll.com

Ludvig Nordeklint - ludvig.nordeklint@ahushandboll.com

Pontus Andersson - pontus.andersson@ahushandboll.com


Valberedning

Ordförande Oscar Silverbern oscar.silverbern@ahushandboll.com 

Martin Sandgren

Ulrika Rosdahl


Revisor
Marit Persson

Revisorsuppleant

Malin Knutsson


Seniortränare 

Herrlaget;  Mattias Jönsson

Gruppmejl
Styrelsen (alla samtidigt) 

styrelsen@ahushandboll.com


Kassör 

kassor@ahushandboll.com


Marknadsteamet

marknad@ahushandboll.com


Sånnafiket 

sannafiket@ahushandboll.com


Barn- och ungdomsteamet (alla samtidigt) 

but@ahushandboll.com

Specifika frågor matchkläder: Sara Månsson Ådermark; sarahakansson@hotmail.com


Inskrivning av nya grupper, fotografering, spontanhandboll, handbollsavslutning, inventering samt utdelning av bollar och matchkläder, frågor som rör våra barn och ungdomar i allmänhet.

Ungdomskonsulent

Stanley Cederberg 

kansli@ahushandboll.com

Tränarstöd, utbildning, utveckling.

Sportadmin i Åhus Handboll
Fredrik Nalerius - webbansvarig@ahushandboll.com
Huvudansvarig för sportadmin. Svarar på frågor kring hur Åhus Handboll använder sig av Sportadmin.
Kan hjälpa till med publicering av nyheter på första sidan ahushandboll.com
Sociala medier, intern kommunikation.
 
Sponsorer
Facebook
Stöd Åhus Handboll via gräsroten