Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kontakt

Kansli

Stanley Cederberg kansli@ahushandboll.com (säkrast!)

0768-999160

Kansliets öppettider: måndagar 18.00-19.30 och tisdagar 16.30-18.00.


Bengt-Inge Tuvesson

mobil: 0708-289 294

Privat mobil "Tuve": 0705-579976


Fakturaadress: kassor@ahushandboll.com alt. Åhus Handboll c/o NF Konsult AB, Ströbergsgatan 6, 296 31 Åhus


Styrelse

Ordförande: Staffan Banke - staffan.banke@ahushandboll.com

Övergripande frågor, extern kommunikation.


Kassör: Helene Dahl - helene.dahl@ahushandboll.comkassor@ahushandboll.com

Kassör/controller. Fakturafrågor, medlemsavgifter, ekonomi.


Mats F Andersson - mats.f.andersson@ahushandboll.com


Sara Eklund - sara.eklund@ahushandboll.com

BUT, barn- och ungdomsteamet, se nedan.


Andreas Lanner - andreas.lanner@ahushandboll.com


Martin Ekelund - martin.ekelund@ahushandboll.com

Driftfrågor gällande Sånnahallen.


Fredrik Sundell - fredrik.sundell@ahushandboll.com


Suppleant

Jan Kruger - jan.kruger@ahushandboll.com

Vakant plats

 

Valberedning

Ordförande Oscar Silverbern oscar.silverbern@ahushandboll.com 

Simona Flugel

Martin Sandgren

 

Sportadmin
Huvudansvarig för sportadmin. Sociala medier, intern kommunikation.

Revisor och Revisorsuppleant

Malin Knutsson

 

Grupper

Styrelsen (alla samtidigt) styrelsen@ahushandboll.com


Kassör kassor@ahushandboll.com


Marknadsgruppen (alla samtidigt) marknad@ahushandboll.com


Sånnafiket sannafiket@ahushandboll.com


Barn- och ungdomsteamet (alla samtidigt) but@ahushandboll.com

Specifika frågor matchkläder: Sara Månsson Ådermark; sarahakansson@hotmail.com

Specifika frågor bollar: Sofie Silverberg; sofie.silverbern@euromail.se

Inskrivning av nya grupper, fotografering, spontanhandboll, handbollsavslutning, inventering samt utdelning av bollar och matchkläder, frågor som rör våra barn och ungdomar i allmänhet.


Seniortränare 

 
Sponsorer
Sociala medier